Genel

Google güvenlik kontrolü yapan herkese 2GB hediye ediyor!

9 Şubat Dünya Güvenli İnternet Günü’nün gelmesi ile Google güvenlik kontrolünü yapan herkese 2GB ücretsiz depolama alanı hediye ediyor.

İnternette gizliliğin ve güvenliğin önemine dikkat çekmek isteyen firmalar insanlara bunun önemini hatırlatacak bir gün oluşturdular.

Her yılın şubat ayının 9.su olarak belirlenen bu gün “Dünya Güvenli İnternet Günü” olarak adlandırıldı. Google gibi büyük firmalarda çeşitli kampanyalar düzenleyerek insanların bu konuda bilgilenmesine yardımcı oluyorlar.

Google tarafından başlatılan bu kampanyada bunun en iyi örneklerinden biri. Google, bugün hesap güvenlik kontrolünü yapan tüm hesaplara Google Drive’da kullanmak üzere ekstra 2GB depolama alanı hediye ediyor.

Tüm kullanıcılara normalde 15GB ücretsiz depolama alanı sunan Google güvenlik kontrolünü gerçekleştirdikten sonra resimde de gördüğünüz gibi depolama alanınızı 17GB olarak güncelliyor.

Güvenlik Kontrolünün Ardından Google Drive ücretsiz 17GB depolama alanınız oluyor

Güvenlik Kontrolünün ardından Google Drive ücretsiz 17GB depolama alanınız oluyor

Sizde bu güzel kampanyadan yararlanmak için buraya tıklayarak güvenlik kontrolünüzü tamamlayabilir ve ekstra 2GB hediyenizi alabilirsiniz.

Kontrolü tamamladıktan sonra herhangi bir şey yapmanıza gerek olmadan hediyeniz Google Drive hesabınıza tanımlanıyor.

Sevgiyle kalın… 🙂

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi tarafından ortalama puan: 5,00/5 Bu yazıyı değerlendirerek sizde bize yardımcı olmak ister misiniz)
Loading...

Yazar Hakkında

Burak ÖZTÜRK

Kitap okumayı seven, hobi olarak yazılım geliştiren, insanlara karşı ön yargılı olmayan - gözümün tutmadığı insanlar hariç :) -, müzik dinlemeyi çok seven. Kendi halinde biri, ha birde İnşaat Mühendisliği öğrencisi :)