İzlediklerim

280 metrelik kuleye çıkan adam

280 metrelik kuleye çıkıp korumasız bir şekilde merdivenleri kullanarak tekrar inen bu adamı izlemek beni oturduğum yerde gerdi.

Flaviu Cernescu isimli manyağın teki olan bu arkadaşımız Romanya’nın bulunan Pitesti şehrinde bulunan bu uzun bacadan herhangi bir güvenlik önlemi olmadan her halinden dandirikliği belli olan merdivenleri kullanarak aşağıya kadar iniyor.

Pitesti şehrinde bulunan baca

Video’yu izlerseniz merdivenlere neden dandirik dediğimi göreceksiniz. Paslı ve dokundukça bile şıkır şıkır oynayan bu merdivene nasıl güvenmişte inmiş ben hayretler içerisinde sonuna kadar izledim.

Bu tür Extreme Spor’larla ilgilenen arkadaşlara Allah akıl fikir versin. Azcık rüzgar sert esse ve o yükseklikten düşsen vücut parçanı bulamazlar 😀

Videoyu izlemek isteyenler için aşağıya ekliyorum.

Sevgiyle kalın, tehlikeden uzak olun efendim 🙂

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi tarafından ortalama puan: 5,00/5 Bu yazıyı değerlendirerek sizde bize yardımcı olmak ister misiniz)
Loading...

Yazar Hakkında

Burak ÖZTÜRK

Kitap okumayı seven, hobi olarak yazılım geliştiren, insanlara karşı ön yargılı olmayan - gözümün tutmadığı insanlar hariç :) -, müzik dinlemeyi çok seven. Kendi halinde biri, ha birde İnşaat Mühendisliği öğrencisi :)