İzlediklerim

SuperBowl’da Türk Hava Yolları esintisi

ABD’nin en pahalı spor müsabakası olan Amerikan Ulusal Futbol Ligi final müsabakasında Türk Hava Yolları’na ait 2 reklam gösterime girdi. Geçtiğimiz günlerde Batman v. Superman filmine sponsorluğunu duyuran ve yine çok konuşulan milli havayolumuz göz dolduruyor.

Bugün oynanan SuperBowl final gecesinde Carolina Panthers ve Denver Broncos arasında gerçekleşen müsabakada gösterime giren 2 reklam filminde Batman karakterini canlandıran Ben Affleck ve Jesse Eisenberg yer alıyor.

Reklam filmlerinde Türk Hava Yolları’nın yeni rotaları olarak Gotham ve Metropolis tanıtılıyor. Ancak gerçekte Gotham ve Metropolis adında şehir yok, Batman v. Superman ana teması altında çekilen reklamların ve bu şehirlerinde birer kurgu olduğunu unutmamak gerekiyor.

İşte o reklam filmleri 🙂

Fly to Metropolis with Turkish Airlines;

Fly to Gotham City with Turkish Airlines;

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi tarafından ortalama puan: 5,00/5 Bu yazıyı değerlendirerek sizde bize yardımcı olmak ister misiniz)
Loading...

Yazar Hakkında

Burak ÖZTÜRK

Kitap okumayı seven, hobi olarak yazılım geliştiren, insanlara karşı ön yargılı olmayan - gözümün tutmadığı insanlar hariç :) -, müzik dinlemeyi çok seven. Kendi halinde biri, ha birde İnşaat Mühendisliği öğrencisi :)