Yazılım & Teknoloji

Apple Music Türkiye’ye Açıldı!

Daha önce Apple ile MESAM arasında telif konusunda anlaşma sağlanamadığı için ülkemize açılamayan Apple Music an itibari ile Türkiye’ye açıldı!

Apple Music Nedir, Ne değişecek?

Apple Music, Spotify ve Deezer benzeri çevrimiçi müzik yayını yapan bir servis. Aylık ücretlendirmeler ile satın alarak kullanabilirsiniz. Apple Music dahilinde 7/24 yayın yapan Beats One radyosunuda dinleyebilirsiniz.

Apple, yeni kullanıcılara 3 ay ücretsiz deneme süresi sunuyor. Ardından ise seçtiğiniz pakete bağlı olarak ücretler bireysel üyelik için aylık 9,99 TL olarak Aile üyeliği içinse aylık 14,99 TL olarak değişiyor.

Paketler arasındaki farklar;

Bireysel Üyelik: Tek kişilik kullanım sağlıyor. / Aylık 9,99 TL

Aile Üyeliği: 6 kişiye kadar kullanımı destekliyor. / Aylık 14,99 TL

Hemen Apple cihazlarınızdaki müzik uygulamasına girerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Üyeliğinizi başlatabilmeniz için Apple hesabınızda kayıtlı bir kredi kartı olması gerektiğinide hatırlatalım. Apple 3 ay sonra ücreti tahsil edecek olsada hesabınıza kredi kartı eklemeniz zorunlu.

iPhone üzerindeki Apple Music’den çektiğim bir görüntü ile yazıyı bitiriyorum.

Apple Music'den Görüntü

Apple Music’den Görüntü

Sevgiyle kalın… 🙂

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi tarafından ortalama puan: 5,00/5 Bu yazıyı değerlendirerek sizde bize yardımcı olmak ister misiniz)
Loading...

Yazar Hakkında

Burak ÖZTÜRK

Kitap okumayı seven, hobi olarak yazılım geliştiren, insanlara karşı ön yargılı olmayan - gözümün tutmadığı insanlar hariç :) -, müzik dinlemeyi çok seven. Kendi halinde biri, ha birde İnşaat Mühendisliği öğrencisi :)