Yazılım & Teknoloji

Instagram çoklu hesap nasıl eklenir?

Birkaç gündür Instagram’ın uygulamalarına çoklu hesap kullanımı özelliğini ekleyeceği konuşuluyordu. Bugün uygulamaya gelen güncelleme ile söylentiler doğrulandı. Artık Instagram çoklu hesap kullanımını destekliyor.

Birden fazla Instagram hesabı olanlar için mobil uygulamaları kullanmak sürekli hesaplar arasında geçişler yapmak oldukça zor oluyordu. Instagram’ın önceki aylarda mobil uygulamalarında çoklu hesap desteğini testleri yaptığı iddia ediliyordu. Son bir kaç gündür de uygulamalanın gelecek güncellemesinde çoklu hesap desteğinin tüm kullanıcılara sunulacağına dair dedikodular vardı. Bugün Instagram uygulamasına gelen güncelleme dedikoduları doğruladı ve çoklu hesap kullanımı iOS ve Android Instagram kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Instagram çoklu hesap kullanımı

iOS ya da Android kullanıcıları uygulamanın son sürümünü indirdikten sonra Instagram uygulamasına girin ve sağ üst köşeden ayarlar (çark işareti) seçin.

Instagram Ayarlar menüsü

Instagram ayarlar menüsü

Gelen ayarlar menüsünden en altta bulunan “Hesap Ekle” seçeneğine basın.

Instagram Çoklu Hesap Girişi

Instagram çoklu hesap girişi

Resimde gördüğünüz gibi Instagram çoklu hesap giriş sayfası karşınıza çıkacaktır. Buradan uygulamaya başka bir Instagram hesabı ekleyebilirsiniz.

Sevgiyle kalın… 🙂

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 kişi tarafından ortalama puan: 5,00/5 Bu yazıyı değerlendirerek sizde bize yardımcı olmak ister misiniz)
Loading...

Yazar Hakkında

Burak ÖZTÜRK

Kitap okumayı seven, hobi olarak yazılım geliştiren, insanlara karşı ön yargılı olmayan - gözümün tutmadığı insanlar hariç :) -, müzik dinlemeyi çok seven. Kendi halinde biri, ha birde İnşaat Mühendisliği öğrencisi :)