Yazılım & Teknoloji

Söylentilere bakılırsa iPad Air 3’te 3D Touch olmayacak

iPad’in 15 mart da tanıtılması beklenen yeni versiyonunda  – ismi büyük ihtimal iPad Air 3 olacak – söylentilere bakılırsa 3D Touch olmayacak ancak aksesuarlar için daha önce iPad Pro ile gelen Smart Connector girişinin olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Smart Connector, iPad Pro ile birlikte hayatımıza giren ve iPad kullanıcılarının tablet bilgisayarlarına fiziksel bir klavye eklemesine olanak sağlıyor. Apple Smart Keyboard ve Logitech Create Keyboard bunların en iyi örneklerinden biri.

Apple Smart Keyboard

Apple Smart Keyboard

9to5mac tarafından ortaya atılan iddiaya göre iPad Air 3, iPhone 6S’de gördüğümüz 3D Touch özelliğine sahip olmayacak. Apple’ın 3D Touch özelliğine sahip iPad’i, iPad Air 2 boyutlarında ayrı bir cihaz olarak pazarlayacağı iddialarıda gündemde. Yeni iPad’in kamerasında ise ciddi değişiklikler olması bekleniyor.

Apple’ın yeni cihazı iPad 3’ü tarih her ne kadar Apple tarafından doğrulanmasada 15 Mart’da gerçekleştireceği tahmin edilen etkinlikte tanıtacağı konuşuluyor.

Etkinlikte yeni bir iPad’in yanı sıra, iPhone 5SE adında sadece gri renkte satışa sunulacak yeni bir iPhone’unda tanıtılması bekleniyor.

Elbette Apple’ın Apple Watch konusunda es geçeceğini düşünmüyorum, muhtemelen Apple Milano adını verdiği yeni kordonunu ve spor saatler için yeni kordon renklerini seçeneceklerine dahil edecektir.

Daha sonra görüşmek dileği ile,

Sevgiyle kalın…

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı değerlendirerek bize yardımcı olmak ister misiniz?)

Loading...

Yazar Hakkında

Burak ÖZTÜRK

Kitap okumayı seven, hobi olarak yazılım geliştiren, insanlara karşı ön yargılı olmayan - gözümün tutmadığı insanlar hariç :) -, müzik dinlemeyi çok seven. Kendi halinde biri, ha birde İnşaat Mühendisliği öğrencisi :)